قوانین و مقررات

کاربر گرامی، از اینکه پلتفرم فینگرفود را جهت بازدید و خرید انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. لطفا قبل از عضویت در سایت و یا خرید از کسب و کارهای معرفی شده، مجموعه حقوق و قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

مالکیت حقوقی

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد وب سایت فنیگرفود محفوظ است و کپی برداری از اطلاعات سایت با ذکر آدرس وبسایت www.fingerfood.ir بلامانع است.

هر گونه استفاده از مطالب وب سایت با مقاصد تجاری و اقتصادی ممنوع و قابل پیگیری است.

همچنین قوانین سفارش غذا مشخصا توسط هر یک از غرفه داران ثبت و در هر غرفه اطلاع رسانی خواهد شد.

محتوای سایت

کلیه اصول عملکردی پلتفرم فینگرفود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا صاحبان کسب و کارهای عضو در این سایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط هستند.

وبسایت فینگر فود پلتفرم آنلاین مدیریت غرفه های کسب و کار با موضوع محصولات غذایی می‌باشد و کلیه محتوا و اطلاعات وارد شده در سایت توسط صاحبان غرفه ها در سایت بارگزاری شده و کلیه ی پیگیری درخواست کاربران، برعهده صاحبان کسب و کارها میباشد.

لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل با واحد پشتیبانی سایت به آدرس support@fingerfood.ir در ارتباط باشید.

قوانین فروش

مسئولیت ارائه و فروش خدمات بر عهده ی کسب و کارهایی که آمادگی خود را جهت ارائه ی خدمات اعلام داشته اند خواهد بود و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال تحویل و گارانتی محصولات ندارد.

همچنین قوانین سفارش غذا مشخصا توسط هر یک از غرفه داران ثبت و در هر غرفه اطلاع رسانی خواهد شد.

حقوق کاربر

استفاده از نام حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت و ثبت یک شماره تماس قابل دسترسی هنگام ثبت سفارش برای کاربران الزامیست و حساب کاربر درصورت مشاهده ی کلمات و یا الفاظ نامناسب غیرفعال خواهد شد. کلیه ی مشخصات و اطلاعات تماس ثبت شده در این سایت محرمانه تلقی شده و پلتفرم فینگرفود تلاش خود را به منظور ارتقای امنیت سایت و احترام به حریم خصوص افراد به کار خواهد بست.

ارتباطات الکترونیکی

کلیه ی اطلاعیه ها شامل رویدادها، خدمات، سرویس های ویژه (پروموشن ها) و ارتباطات واحد فروش و پشتیبانی پلتفرم فینگرفود با کسب و کارهای طرف قرارداد، به وسیله ی پست الکترونیک ثبت شده در مشخصات شرکت انجام می گیرد و آدرس ایمیل و تلفنهایی که شرکت در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباطی رسمی و مورد تایید فی مابین است.

شرایط قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تا رفع مشکل معلق خواهد شد.

وب سایت فینگرفود - www.fingerfood.ir

POWERED BY :